Historie firmy

O nás

Společnost RANDOM s.r.o. byla založena v roce 1997. V počátcích působila v širším spektru oborů, v posledních letech se však vyprofilovala jako specialista na dodávky podlahových krytin nejvyšší kvality od různých producentů.

Výrobce kobercových čtverců MILLIKEN zastupujeme již od počátku v pozici exkluzivního zastoupení, pro výrobce BALTA (Balta Home Tiles, MODULYSS) jsme v posledních letech největším distributorem na středoevropském trhu s tím, že v řadě států dokonce MODULYSS zastupujeme jako jejich oficiální kancelář (naše pozice je pozicí producenta). Z divize BALTA Broadlooms jsme aktivní zejména v hotelovém segmentu (ARC EDITION - tištěné role).

Společnost BerryAlloc, divizi skupiny BIG (Beaulieu International Group), jsme několik let a na několika trzích zastupovali přímo jako jejich agent, aktuálně jsme jedním z nejvýznamnějších středoevropských distributorů kontraktních produktů (LVT, HPL)

Většina našich aktivit je zastřešena přes společnost RANDOM s.r.o., pouze slovenské aktivity jsou pod společností RANDOM Slovakia s.r.o., projekty mimo Evropu řešíme výhradně pod hlavičkou jednotlivých producentů bez našeho oficiálního loga a jména společnosti, byť zajišťujeme kompletní servis jak pro výrobce, tak pro konečného uživatele.

V případě Vašeho zájmu o další detaily nás neváhejte kontaktovat.