Koberce a kobercové čtverce BALTA TILES - LCT

 

BALTA TILES - LCT

BALTA Tiles

Producet koberců BALTA má ve svém portfoliu nejen kontraktní kolekci MODULYSS, ale i výrobu kobercových čtverců BALTA Home Tiles. Jedná se o základní řadu kobercových čtverců určené převážně do prostor s lehčím provozem (složení vlasu je obvykle 100% PP) a kolekce je zajímavou alternativou zejména díky velmi nízkým cenám.

 
BALTA TILES - LCT FOCUS

Ne všichni naši klienti mají své prostory (kanceláře nebo byty) tak namáhané, aby se provoz uvnitř dal označit jako velmi silný a odolnost koberců by se označila slovy HEAVY CONTRACT nebo EXTRA HEAVY CONTRACT - tedy prostory určené pro extrémní zatížení.

Pokud tedy Vaše kanceláře či obytné místnosti nevyžadují extrémní odolnost silného kancelářského zatížení, je kolekce kobercových čtverců BALTA TILES - LCT určena právě pro Vás. Kobercové čtverce BALTA TILES - LCT jsou určeny do prostor obecně označené jako LIGHT CONTRACT nebo MEDIUM CONTRACT (tedy lehký nebo střední provoz).

 
BALTA TILES - LCT
 
Podlahové krytiny

Kobercové čtverce MODULYSS, MILLIKEN a Balta Tiles, kobercové lamely MILLIKEN, kobercové role Rols, luxusní PVC, laminátové podlahy a parquets (dřevo) Berry Alloc...

Design, kvalita, záruka

 
RANDOM s.r.o.
Zbraslavská 11, Praha 5
Česká Republika
Kontaktujte nás
telefon: +420 602 284 016
e-mail: behunek@random.cz
© webdesign econtrol.cz 2018