Koberce a kobercové čtverce BALTA TILES

 

BALTA TILES

BALTA Tiles

Producet koberců BALTA má ve svém portfoliu nejen kontraktní kolekci MODULYSS, ale i výrobu kobercových čtverců BALTA Home Tiles. Jedná se o základní řadu kobercových čtverců určené převážně do prostor s lehčím provozem (složení vlasu je obvykle 100% PP) a kolekce je zajímavou alternativou zejména díky velmi nízkým cenám.

 
BALTA TILES FOCUS

Ne všichni naši klienti mají své prostory (kanceláře nebo byty) tak namáhané, aby se provoz uvnitř dal označit jako velmi silný a odolnost koberců by se označila slovy HEAVY CONTRACT nebo EXTRA HEAVY CONTRACT - tedy prostory určené pro extrémní zatížení.

Pokud tedy Vaše kanceláře či obytné místnosti nevyžadují extrémní odolnost silného kancelářského zatížení, je kolekce kobercových čtverců BALTA TILES určena právě pro Vás. Kobercové čtverce BALTA TILES jsou určeny do prostor obecně označené jako LIGHT CONTRACT nebo MEDIUM CONTRACT (tedy lehký nebo střední provoz).

 
BALTA TILES
 
Podlahové krytiny

Kobercové čtverce MODULYSS, MILLIKEN a Balta Tiles, kobercové lamely MILLIKEN, vlněné koberce Moquetas Rols, luxusní PVC, laminátové podlahy a parquets (dřevo) Berry Alloc...

Design, kvalita, záruka

 
RANDOM s.r.o.
Zbraslavská 11, Praha 5
Česká Republika
Kontaktujte nás
telefon: +420 602 284 016
e-mail: behunek@random.cz
© webdesign econtrol.cz 2018