Koberce a kobercové čtverce MODULYSS

 

MODULYSS, kobercové čtverce

logo MODULYSS

Společnost RANDOM s.r.o. se specializuje na dodávky koberců a kobercových čtverců v kategorii "Heavy Contract". MODULYSS je jedním z největších evropských producentů kobercových čtverců. Toto spojení nám nejen na trhu v České republice umožňuje pokrýt potřeby celého trhu díky široké škále různých typů, struktur a designů ve vysoké kvalitě za příznivé ceny.

Nejprodávanější melírované smyčky ve specifikaci: "Heavy Contract, 100% PA, kolečka u křesel, antistatika, nehořlavost, garance 5 let" nabízíme již s cenou kolem 300 Kč/m², některé držíme i skladem v Praze.

MODULYSS 08-12-09 4533

Vyšší kategorie materiálů v různých designech (LineUp, ShineUp, Online, Strepqes...) jsou dobrou volbou pro zajímavé interiéry s důrazem jak na kvalitu, tak hlavně na příznivou cenu.

Nejvyšší kategorie smyček a řezaných vlasů plně odpovídá požadavkům těch nejnáročnějších klientů jak po technické stránce, tak i po stránce estetické. Kolekce jako Black&, Colour&, Cambridge apod. jsou aktuálně nejoblíbenějšími typy v tomto segmentu kobercových čtverců.

MODULYSS Black& 1

Pro výrobce kobercových čtverců MODULYSS (kontraktní divize skupiny BALTA) jsme trvale největším partnerem v regionu "střední a východní Evropa" s přímým zastoupením pro CZ, SK, PL, HR, BG, UA, RUS a exkluzivitou pro státy Kavkazu (Arménie, Gruzie, Ázerbajdžán). Výše uvedená pozice spolu s extrémně silným cash-flow z nás dělá jednoho z nejsilnějších hráčů na trhu s kobercovými čtverci, což nám umožňuje zajistit pro naše partnery výhodné projektové ceny.

K dodávkám našich koberců a kobercových čtverců MODULYSS zároveň poskytujeme plný servis od uskladnění, přes rozvoz po CZ a SK, až po kompletní montážní práce. Některé z našich montáží si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 
video - new shapes
 
  • Pause
  • Play
  • Mute
  • Unmute
 
 


Koberce a kobercové čtverce MODULYSS - certifikáty: