Kobercové čtverce MILLIKEN

Kobercové čtverce

 
 

Kolekce kobercových čtverců MILLIKEN jsou k dispozici také na www.millikencarpet.com

 

MILLIKEN

Z pozice exkluzivního zastoupení kontrolujeme veškerý prodej koberců MILLIKEN na území CZ a SK, dále jsme aktivní na Balkáně (BG, HR, SRB ... státy bývalé Jugoslávie) a státech bývalého Sovětského svazu (CIS), speciálně v Kavkazských státech (AM, GE, AZ).

Výše uvedená pozice spolu s extrémně silným cash-flow dělá z našich společností jednoho z nejsilnějších hráčů na trhu s kobercovými čtverci, což nám umožňuje zajistit pro naše partnery výhodné projektové ceny.

koberec MILLIKEN

Výrobce koberců a kobercových čtverců MILLIKEN je jedním z největších světových producentů textilních podlahových krytin. Výroba se nezaměřuje jen na koberce a kobercové čtverce, ale také na další segmenty trhu (cca 70% celosvětové produkce airbagů, dodávky vnitřních čalounění pro řadu automobilek - tzv. automotive, dodávky pro fotoprůmysl a další).

Firma MILLIKEN má naprosto unikátní postavení na trhu díky specifické výrobě kobercových čtverců s různými designy.

 
MILLIKEN - realizace TOKOVO

Výrobce koberců a kobercových čtverců MILLIKEN se na trhu profiluje jako dodavatel materiálů nejvyšší kvality. Garance udávané výrobcem jsou 10 až 15 let.

Dlouhé garance je dosaženo díky naprosto unikátní podložce kobercových čtverců, která je patentem firmy MILLIKEN. Jedná se o pěnovou podložku Comfort Plus (pracovně označena jako CP), díky které je dosaženo nejen dlouhé trvanlivosti, ale také maximálního komfortu pochozu a širokých možností potisku designu.