Luxusní vinylové dlaždice MILLIKEN Luxury Vinyl Tiles

Portfolio LVT MILLIKEN

 

Kolekce vinylových dlaždic MILLIKEN jsou k dispozici také na www.millikencarpet.com

 

MILLIKEN

Od přírodního vzhledu dřeva a kamene až k moderním povrchům a vzorům, to je kolekce luxusních vinylových dlaždic Milliken (LVT). Kolekce vytváří nové možnosti pro prostory obchodní, reprezentativní i restaurační. Jednoduchý systém vyhledávání Color Reference umožňuje snadnou koordinaci LVT kolekcí s kolekcemi kobercových čtverců a kobercových rolí Milliken.

luxusní vinylové dlaždice MILLIKEN

Milliken LVT poskytuje vynikající výkon především díky speciální nášlapné vrstvě Adámas, odolné proti UV záření (konzervované polyuretanovým nátěrem). Vlivem této vrstvy jsme schopni poskytnou záruku na opotřebení v délce 10 let.

1. ADÁMAS polyuretanový povlak
UV-konzervovaný povlak, který poskytuje vynikající barvení a odolností proti oděru, odstraňuje potřebu vosk, leštidla a drsných náklady na údržbu chemikálie se sníženým a zlepšení IAQ

2. Transparentní nášlapná vrstva
Ultra odolná, poskytující dlouhotrvající odolnost a zachování vzhledu v prostředích s vysokou dopravní či nákladní zátěží

3. Tisková vrstva
Tato vrstva propůjčuje povrchu autentický vzhled, okem nerozeznatelným od skutečného materiálu. Je tvořena přetiskem z filmu ve vysokém rozlišení.

4. - 5. Jádro a výztužné vrstvy
Vysoce kvalitní vinylové jádro a opěrné vrstvy zajišťují vynikající rozměrovou stabilitu, odolnost a trvanlivost.