Podlahové krytiny

DEFAULT

Podlahové krytiny

Společnost RANDOM s.r.o. působí na trhu jako dodavatel kobercových čtverců (MILLIKEN, MODULYSS, IVC, BLOQ) a vinylu (LVT) v lamelách nebo čtvercích (MILLIKEN, IVC).

Milliken, kobercové čtverce

Jeden z největších globálních výrobců kobercových čtverců je na území CZ a SK exkluzivně zastoupen firmou RANDOM s.r.o. Výrobce kobercových čtverců MILLIKEN je specializován na výrobu exkluzivních designů a poskytuje svým klientům nejvyšší komfort i garance (10-15 let).

 
kobercové čtverce

Modulyss, kobercové čtverce

Výrobce kobercových čtverců MODULYSS (kontraktní divize skupiny BALTA) je jedním z nejrychleji rostoucích evropských producentů kobercových čtverců. Vedle nejlepších cen na klasické jednoduché smyčky 100% PA ve verzi HEAVY CONTRACT nabízí i širokou škálu nových designů. Firma RANDOM s.r.o. je v posledních několika letech jedním z největších distributorů kobercových čtverců MODULYSS, a to hlavně z pozice dominantního distribura na území CZ, SK a PL, dále s exkluzivitou na území Kavkazu (Arménie, Gruzie, Ázerbajdžán) a navíc se zastoupením i na dalším území (Albánie, Bulharsko, Chorvatsko, Rumunsko).

Kobercové čtverce BLOQ

Kobercové čtverce IVC

Luxusní vinylové dlaždice IVC

Kobercové čtverce Milliken

Z pozice exkluzivního zastoupení kontrolujeme veškerý prodej koberců MILLIKEN na území CZ a SK, dále jsme aktivní na Balkáně (BG, HR, SRB ... státy bývalé Jugoslávie) a státech bývalého Sovětského svazu (CIS), speciálně v Kavkazských státech (AM, GE, AZ).

Výše uvedená pozice spolu s extrémně silným cash-flow dělá z našich společností jednoho z nejsilnějších hráčů na trhu s kobercovými čtverci, což nám umožňuje zajistit pro naše partnery výhodné projektové ceny.

koberec MILLIKEN

Výrobce koberců a kobercových čtverců MILLIKEN je jedním z největších světových producentů textilních podlahových krytin. Výroba se nezaměřuje jen na koberce a kobercové čtverce, ale také na další segmenty trhu (cca 70% celosvětové produkce airbagů, dodávky vnitřních čalounění pro řadu automobilek - tzv. automotive, dodávky pro fotoprůmysl a další).

Firma MILLIKEN má naprosto unikátní postavení na trhu díky specifické výrobě kobercových čtverců s různými designy.

 
MILLIKEN - realizace TOKOVO

Výrobce koberců a kobercových čtverců MILLIKEN se na trhu profiluje jako dodavatel materiálů nejvyšší kvality. Garance udávané výrobcem jsou 10 až 15 let.

Dlouhé garance je dosaženo díky naprosto unikátní podložce kobercových čtverců, která je patentem firmy MILLIKEN. Jedná se o pěnovou podložku Comfort Plus (pracovně označena jako CP), díky které je dosaženo nejen dlouhé trvanlivosti, ale také maximálního komfortu pochozu a širokých možností potisku designu.

Luxusní vinylové dlaždice Milliken

Od přírodního vzhledu dřeva a kamene až k moderním povrchům a vzorům, to je kolekce luxusních vinylových dlaždic Milliken (LVT). Kolekce vytváří nové možnosti pro prostory obchodní, reprezentativní i restaurační. Jednoduchý systém vyhledávání Color Reference umožňuje snadnou koordinaci LVT kolekcí s kolekcemi kobercových čtverců a kobercových rolí Milliken.

luxusní vinylové dlaždice MILLIKEN

Milliken LVT poskytuje vynikající výkon především díky speciální nášlapné vrstvě Adámas, odolné proti UV záření (konzervované polyuretanovým nátěrem). Vlivem této vrstvy jsme schopni poskytnou záruku na opotřebení v délce 10 let.

1. ADÁMAS polyuretanový povlak
UV-konzervovaný povlak, který poskytuje vynikající barvení a odolností proti oděru, odstraňuje potřebu vosk, leštidla a drsných náklady na údržbu chemikálie se sníženým a zlepšení IAQ

2. Transparentní nášlapná vrstva
Ultra odolná, poskytující dlouhotrvající odolnost a zachování vzhledu v prostředích s vysokou dopravní či nákladní zátěží

3. Tisková vrstva
Tato vrstva propůjčuje povrchu autentický vzhled, okem nerozeznatelným od skutečného materiálu. Je tvořena přetiskem z filmu ve vysokém rozlišení.

4. - 5. Jádro a výztužné vrstvy
Vysoce kvalitní vinylové jádro a opěrné vrstvy zajišťují vynikající rozměrovou stabilitu, odolnost a trvanlivost.

Kobercové čtverce Modulyss

logo MODULYSS

Společnost RANDOM s.r.o. se specializuje na dodávky koberců a kobercových čtverců v kategorii "Heavy Contract". MODULYSS je jedním z největších evropských producentů kobercových čtverců. Toto spojení nám nejen na trhu v České republice umožňuje pokrýt potřeby celého trhu díky široké škále různých typů, struktur a designů ve vysoké kvalitě za příznivé ceny.

 
MODULYSS Black& 1

Nejprodávanější melírované smyčky ve specifikaci: "Heavy Contract, 100% PA, kolečka u křesel, antistatika, nehořlavost, garance 5 let" nabízíme již s cenou kolem 300 Kč/m², některé držíme i skladem v Praze.

K dodávkám našich koberců a kobercových čtverců MODULYSS zároveň poskytujeme plný servis od uskladnění, přes rozvoz po CZ a SK, až po kompletní montážní práce. Některé z našich montáží si můžete prohlédnout ve fotogalerii.