Podlahové krytiny

Podlahové krytiny

Produktové portfolio firmy RANDOM s.r.o. obsahuje zejména kobercové čtverce (MODULYSS, MILLIKEN, IVC), kobercové lamely (MILLIKEN), luxusní PVC a laminátové podlahy (IVC, Berry Alloc) a parquets (dřevo) (Berry Alloc).

MODULYSS, kobercové čtverce

Výrobce kobercových čtverců MODULYSS (kontraktní divize skupiny BALTA) je jedním z nejrychleji rostoucích evropských producentů kobercových čtverců. Vedle nejlepších cen na klasické jednoduché smyčky 100% PA ve verzi HEAVY CONTRACT nabízí i širokou škálu nových designů. Firma RANDOM s.r.o. je v posledních několika letech jedním z největších distributorů kobercových čtverců MODULYSS, a to hlavně z pozice dominantního distribura na území CZ, SK a PL, dále s exkluzivitou na území Kavkazu (Arménie, Gruzie, Ázerbajdžán) a navíc se zastoupením i na dalším území (Albánie, Bulharsko, Chorvatsko, Rumunsko).

MILLIKEN, kobercové čtverce

Jeden z největších globálních výrobců kobercových čtverců je na území CZ a SK exkluzivně zastoupen firmou RANDOM s.r.o. Výrobce kobercových čtverců MILLIKEN je specializován na výrobu exkluzivních designů a poskytuje svým klientům nejvyšší komfort i garance (10-15 let).

kobercové čtverce

BERRYALLOC, luxusní PVC, laminátové podlahy, dřevěné podlahy

BerryAlloc je součástí skupiny BIG (Beaulieu International Group) a RANDOM s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších distributorů kontraktních produktů BERRYALLOC ve střední a východní Evropě. Produkce BERRYALLOC zahrnuje výrobu LVT (luxury vinyl tiles), lamináty DPL pro retail / domestic uživatele, lamináty HPL pro komerční prostory a kolekci Parquet (dřevěné podlahy).