Podlahové krytiny

Podlahové krytiny

Produktové portfolio firmy RANDOM s.r.o. obsahuje zejména kobercové čtverce MODULYSS, MILLIKEN a Balta Tiles, kobercové lamely MILLIKEN, kobercové role Rols, luxusní PVC, laminátové podlahy a parquets (dřevo) Berry Alloc.

BALTA TILES, kobercové čtverce

Producet koberců BALTA má ve svém portfoliu nejen kontraktní kolekci MODULYSS, ale i výrobu kobercových čtverců BALTA Home Tiles. Jedná se o základní řadu kobercových čtverců, určených převážně do prostor s lehčím provozem (složení vlasu je obvykle 100% PP) a kolekce je zajímavou alternativou zejména díky velmi nízkým cenám.

MODULYSS, kobercové čtverce

Výrobce kobercových čtverců MODULYSS (kontraktní divize skupiny BALTA) je jedním z nejrychleji rostoucích evropských producentů kobercových čtverců. Vedle nejlepších cen na klasické jednoduché smyčky 100% PA ve verzi HEAVY CONTRACT nabízí i širokou škálu nových designů. Firma RANDOM s.r.o. je v posledních několika letech jedním z největších distributorů kobercových čtverců MODULYSS, a to hlavně z pozice dominantního distribura na území CZ, SK a PL, dále s exkluzivitou na území Kavkazu (Arménie, Gruzie, Ázerbajdžán) a navíc se zastoupením i na dalším území (Albánie, Bulharsko, Chorvatsko, Rumunsko).

MILLIKEN, kobercové čtverce

Jeden z největších globálních výrobců kobercových čtverců je na území CZ a SK exkluzivně zastoupen firmou RANDOM s.r.o. Výrobce kobercových čtverců MILLIKEN je specializován na výrobu exkluzivních designů a poskytuje svým klientům nejvyšší komfort i garance (10-15 let).

BERRYALLOC, luxusní PVC, laminátové podlahy, dřevěné podlahy

BerryAlloc je součástí skupiny BIG (Beaulieu International Group) a RANDOM s.r.o. je jedním z nejvýznamnějších distributorů kontraktních produktů BERRYALLOC ve střední a východní Evropě. Produkce BERRYALLOC zahrnuje výrobu LVT (luxury vinyl tiles), lamináty DPL pro retail / domestic uživatele, lamináty HPL pro komerční prostory a kolekci Parquet (dřevěné podlahy).

kobercové čtverce

ROLS, vlněné koberce v rolích

ROLS je tradiční španělský výrobce vlněných koberců. Převažuje výroba tzv. čistých barev, 100% vlna v různých gramážích od cca 1.000 g/m² až po nejluxusnější verzi 3.500 g/m² v nejlepší vlně. Doplňkem je výroba vlněných koberců "80-20" ve verzi "tufted" (tedy rychle se opakující jednoduché designy), které jsou vhodné zejména pro hotelové pokoje díky poměru kvalita x cena.